RESTAURANT

Reviews from the web page/Facebook

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fivotartaja.dujmovic%2Fposts%2F2499137746992222&width=500" width="500" height="204" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allow="encrypted-media"></iframe>

 

 

Veronika Čechová

29-Dec-2020
Děkujeme za hezký pobyt a rodinnou atmosféru. Kuchař je velice nadaný a každé jídlo bylo zážitkem. Personál vždy usměvavý. Současná situace v rámci Covid není jistě pro nikoho příjemná, přesto na personálu nebyla situace znát a zachovali si vysokou profosinalitu a úrověň. Děkujeme

Jan Šrámek

25-Oct-2020
Exkluzivní servis v restauraci, skvělá jídla a krasné pokoje!

Jana Vrbová

4-Oct-2020
Cennym klenotem tohoto hotelu je ochotny a mily personal. V kombinaci s utulnym interierem, krbem a privatnim wellness se zde clovek citi bajecne. Rozhodne doporucuji!

Hotel guest

21-Sep-2020
Kleines, gemütliches, familiäres Hotel. Frühstück war ausreichend, Abendessen war sehr gut. Sehr nettes Personal. Die Parkmöglichkeiten sind allerdings etwas gewöhnungsbedürftig.

Jana Matějková

4-Sep-2020
Hotel jsme navštívili už po několikáté,krásné místo,úžasná restaurace a milý personál.

Hotel guest

2-Sep-2020
Skvělé ubytování, klid, pohodlí a k tomu úžasné jídlo v restauraci.

Hotel guest

5-Aug-2020
Velmi příjemný personál, maximální čistota, velmi chutná strava. Vše bylo jasné, srozumitelné, nemuseli jsme během pobytu nic "řešit".

Hotel guest

13-Jan-2020
ein sehr schönes, sauberes und uriges kleines Hotel, freundliche Belegschaft, zu wenig Parkplätze, sehr kinderfreundlich und damit sehr laut ( selbst beim gemütlichen candle light dinner im Restaurant toben die Kinder ), leider keine Musik zum Tanzen zur Weihnacht und zu Silvester, täglich gleiches einfaches Frühstück nicht dem Preis entsprechend

Hotel guest

13-Jan-2020
4,5 если точнее...По основным критериям оценки отеля - размещение. комфорт в номерах. атмосфера, персонал (отдельная тема), питание можно оценивать на 5 , особо хочется отметить питание - отличный завтрак, если покупать размещение с питанием , то и предлагаемый вариант ужина и дневного небольшого обеда так же разнообразны и хороши, но второй раз мы бы уже не покупали полный пансион , хочется менять атмосферу ужинов , благо есть где . Один момент может не устроить туриста - расположение. Для катальщиков хорошо - рядом один из главных подъемников Медведин, для отдыхающих без катания - далековато от центра, а при гололеде или утрамбованном снеге непросто ходить на спусках. По персоналу хотелось бы сказать только положительное, создана практически домашняя обстановка, можно решать любые вопросы непосредственно с владельцем отеля, который старается быть везде и со всеми познакомиться лично.

Hotel guest

2-Jan-2020
War wirklich ein sehr schöner Aufenthalt... Die Halbpension war super. Sehr nettes Personal, was auch teilweise deutsch spricht. Besonderes Lob auch an das Restaurant. Zimmel funktional und jeden Tag eine Kleinigkeitel auf dem Zimmer. Lage war du zum Ski und snowboarden am Medvedien hervorragend . Wie kommen auf jeden fall wieder.

Dieter Werner Irlbacher

10-Oct-2019
Ich war schon zum zweiten mal in ihrem Hotel und kann nur sagen ein solch schönes Hotel in dem alles stimmt habe ich selten erlebt. Ich werde dieses Hotel mit Freude weiter empfehlen.

Hotel guest

5-Aug-2019
Vše úžasné - Víno, jídlo, pokoje, personál.......!!!!!

Hotel guest

18-Jul-2019
Pod Jasany se opakovaně vracíme jako domů nejen kvůli skvělé kuchyni, ale zejména milému a vstřícnému personálu a klidnému prostředí. Prostě pohoda.

Hotel guest

18-Jul-2019
außergewöhnlich leckeres Essen; nettes, hiflsbereites Personal; das Zimmer sehr geschmackvoll eingerichtet, gute Matratzen. Der Aufenthalt war sehr schön!

Hotel guest

14-Jul-2019
Krásný hotel s rodinnou atmosférou na klidném místě, pro děti herna a venkovní hřiště. Stylově zařízené pokoje, všude čisto a útulně, pohodlné postele. Personál v hotelu i v restauraci milý, vstřícný, nápomocný. Jídlo naprosto famózní - snídaně, svačiny, večeře, vše skvělé! Venkovní posezení s výhledem a skleničkou vína naprostý luxus! Těšíme se na příště.

Hotel guest

7-Jul-2019
Klidný hotel s pro-klientským přístupem. Up-grade byl dárek na přivítanou. Strava pestrá, velmi chutná. Slevy na další služby během pobytu doplňují již tak příjemný pocit. Vše dohromady je silná konkurence, se kterou jsme se nesetkali a vracíme se proto rádi.

Lukáš Frélich

2-Jul-2019
S pobytem jsem byl naprosto spokojený. Hotel je pěkný, má rodinnou atmosféru, pro mne bylo pozitivní, že je na klidném místě. Pokoj byl útulný, čistý, můj trochu tmavý, ale pro mne osobně to nebyl problém. Využil jsem polopenzi a večeře byly opravdu výborné. Po celodenní tůře jsem se na ně těšil. A posezení po vzrostlými Jasany bylo třešničkou na dortu končícího dne. Ty stromy jsou nádherné. Personál milý a vstřícný. Děkuji a těším se opět někdy na viděnou!

Daniel Buchar

12-Jun-2019
We were absolutely satisfied, great cuisine, friendly staff, we will definitely come again!

Hotel guest

2-May-2019
Krásný a pohodlný apartmán, výborná kuchyně. Byli jsme moc spokojení a rádi zase přijedeme! Děkujeme!

Matthias Koch

29-Apr-2019
Sehr gemütliches Haus mit nettem Team. Sehr zu empfehlen. Habe lange nicht mehr so gut geschlafen. Matthias Koch

×

Reservations online