Reviews from the web page/Facebook

Martin Niklfeld

23-Sep-2018
Vse perfektni. Dekuji za podareny vikend. Jen tak dal.

Hotel guest

23-Sep-2018
Ubytování , wellnes i obsluha naprosto v pořádku .

Hotel guest

25-Aug-2018
Vše dokonalé

Veronika Šedová

17-Jul-2018
Mohu vřele doporučit všem. Nádherné výhledy na krkonošskou přírodu a krásná klidná lokalita pro dovolenou - 10 minut chůze do centra. Čisté a moc pěkné ubytování, menší pokoje Classic, ale určitě stačí pokud nechcete celou dovolenou strávit na pokoji. A naprosto excelentní strava, ta byla na více než pět hvězdiček, stejně jako chování veškerého personálu. Nebyl jediný problém a dojem ohromný, takže se určitě vrátíme znovu. :-)

Hotel guest

7-Jul-2018
Na pobyt jsem se velmi těšila a nezklamal mne, byl doopravdy romantický. Krásný, s vkusem zařízený pokoj. Bohaté snídaně a večeře při svíčkách. Z jídel mi nejvíce chutnala cibulačka a líčka (ta byla excelentní), trochu výtku bych měla ke pstruhovi s kuskusem. Počasí nám také přálo, takže ze mne skvělý víkend.

Hotel guest

25-Feb-2018
Unterkunft und Verpflegung sehr gut Personal wirkt teilweise unpersönlich

Petr Bellinger

16-Oct-2017
Nejlepší hotel! Vynikající kuchyně, úchvatné pokoje a skvělý personál. Vypadá to jako pohádka, ale je to pravda. Rádi se sem vracíme :-)

Hotel guest

8-Oct-2017
hezké a příjemné ubytování, milá a ochotná recepční, skvělá kuchyně, byli jsme velmi spokojeni.

Peter Mittmann

24-Aug-2017
Wir waren als älteres Ehepaar vier Tage im Hotel Pod Jasany. Es hat uns sehr gefallen. Das Zimmer war ruhig, das Essen und der Wein waren ganz vorzüglich und das Haus und der zuvorkommende Service hat uns sehr gefallen. Das Leistungsverhältnis war sehr gut. Wir werden zukünftig ein Woche dort verbringen. Peter Mittmann

Hotel guest

30-Jul-2017
Uroven starsiho z cisniku neodpovidala cilove kvalite hotelu.

Maxim Chernobay

31-Jan-2017
Превосходный отель! Приятная уютная атмосфера. Приветливый и доброжелательный персонал. Отличные завтраки и ужины в ресторане Le Petit Gourmand. 10 минут до Медведина пешком. Огромное спасибо администратору за оформление GOPASS. Отдельное спасибо Брониславу и Либору за организацию дня рождения нашей дочери! Рекомендуем всем!

Jana Kliková

2-Oct-2016
Komfortní vytříbený styl, velice osobní a profesionální přístup celého personálu, naprosto vynikající kuchyně , tak jako každý rok jsme byli velmi spokojeni a určitě v budoucnu opět služeb hotelu využijeme. Děkujeme Klikovi

×

Reservations online